Wulgarny wpis polskiego mistrza świata

-

- Reklama -

Nie milkną echa niedzielnego wpisu Ivana Komarenko, w którym artysta odniósł się do perypetii Natalii Maliszewskiej. Na jego słowa zareagował czterokrotny mistrz świata w rzucie młotem Paweł Fajdek. Wokalista kulturalnie odpowiedział na jego atak.

„Widzę, że mój poranny post na temat Natalii Maliszewskiej bardzo wielu poruszył. Paweł Fajdek nawet stwierdził, że „mam mordę żula szukającego rozgłosu″” – przypomniał Komarenko.

„Szkoda, że nasi mistrzowie sportu w ten sposób rozumują. Animatorzy pandemio-psychozy rozwalili kariery artystów, hotelarzy, restauratorów, a teraz pomiatają sportowcami. Najwyższy czas dostrzec, że promowana (głównie przez sportowców!) „Ostatnia Prosta” to było wielkie oszustwo” – wskazał.

- Reklama -

„Zamiast oceniać nawzajem swoją urodę, lepiej dać kopniaka w tyłek tym, którzy, jak pisze sama N. Maliszewska „nieźle się przy tym bawią”. Ja oczywiście kibicuję wszystkim polskim sportowcom, również N. Maliszewskiej. Nie miejmy jednak złudzeń. Jeśli się razem nie zbuntujemy przeciwko testom, dodatkowym paszportom i keczupowi, to złamanych karier będzie jeszcze więcej” – zakończył swój post Komarenko.

Przypomnijmy, że we wcześniejszym wpisie Komarenko przypomniał, że „Natalia od początku była zaciekłą zwolenniczką testów, kwarantann i dbała o «bezpieczeństwo» swoje i innych. W rozmowie z TVP Sport powiedziała, że «czuje się jak odrzutek»”.

„Cóż Natalio, gdybyś się zachowywała jak Novak Djokovic, to byś została bohaterką. A tak jesteś tylko zwykłą frajerką. Ale nie martw się: cały ten ambaras jest robiony dla twojego bezpieczeństwa” – skwitował.

Na wpis zareagował m.in. Paweł Fajdek. „Typ z mordą żula szukajacy rozgłosu… taki cep jak Ty powinien 20 lat temu zostać i pływać z delfinami…” – grzmiał, pokazując swoją „klasę” sportowiec.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...