Zmiany w reprezentacji Niemiec

-

- Reklama -

Piłka reprezentacyjna przynosi ogromne zamieszanie i kontrowersje nie tylko u nas w kraju. Tym razem bardzo dużo dzieje się u naszych zachodnich sąsiadów. Reprezentacja Niemiec szuka selekcjonera.

Niemiecki związek piłkarski oficjalnie poinformował kibiców o zwolnieniu dotychczasowego selekcjonera Hansiego Flicka i dwójki jego asystentów.

Niemiecka kadra wyglądała bardzo źle w ostatnich spotkaniach. Gospodarze przyszłorocznego Euro nie grają w kwalifikacjach na turniej, więc rozgrywają serię sparingów. Teoretycznie są to idealne warunki na spokojne budowanie drużyny na turniej, jednak presja w Niemczech jest ogromna. Drużyna Flicka wygrała w tym roku tylko jedno z sześciu spotkań. Od pięciu meczów nie zaznali zwycięstwa, ponosząc przy tym porażki z niżej notowanymi rywalami, grając w słabym stylu. Warto wspomnieć, że przegrali nawet z reprezentacją Polski, która kompromituje się aktualnie na każdym możliwym kroku. Wyniki ostatnich pięciu meczów są bardzo wymowne.

- Reklama -
  • porażka 1:4 z Japonią
  • porażka 0:2 z Kolumbią
  • porażka 0:1 z Polską
  • remis 3:3 z Ukrainą
  • porażka 2:3 z Belgią

Poszukiwania następcy Flicka trwają, ale najpierw przyjdzie mecz z wicemistrzami świata Francją. Na ławce me zasiąść tymczasowy trener. Towarzyski mecz Niemcy vs Francja już 12 września o godzinie 21:00.

Kto zostanie nowym selekcjonerem reprezentacji Niemiec?

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...