Wielki powrót do golfa Tigera Woodsa [VIDEO]

-

- Reklama -

Legendarny amerykański golfista Tiger Woods wrócił na pole niemal dziewięć miesięcy po koszmarnym wypadku samochodowym, w którym złamał obie nogi.

Do wypadku golfisty doszło 23 lutego 2021 roku w Kalifornii. Auto prowadzone przez Woodsa zostało poważnie zniszczone, a sam sportowiec doznał złamań obu nóg. Był operowany ponieważ konieczne było zastosowanie śrub, które miały ustabilizować złamane w wielu miejscach kości stopy, piszczelową i strzałkową.

Tiger Woods opuścił szpital w połowie marca i od tamtej pory mało było oficjalnych informacji na temat stanu jego zdrowia.

- Reklama -

Dopiero teraz 45-letni Woods opublikował film, na którym widać, jak pierwszy raz od wypadku, jeszcze z opatrunkiem na nodze, uderza piłeczkę golfową.

„Robię postępy” – napisał najlepszy niegdyś golfista świata.

Tiger Woods wygrał aż 15 turniejów wielkoszlemowych, co daje mu drugie miejsce w klasyfikacji wszech czasów. Na czele rankingu światowego był przez rekordowe 683 tygodnie. W 2019 roku został odznaczony przez Donalda Trumpa Prezydenckim Medalem Wolności, najwyższym odznaczeniem przyznawanym cywilom w Stanach Zjednoczonych.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Tiger Woods (@tigerwoods)

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

GIGA Sport wydanie specjalne na EURO. Naklejki gwiazd gratis w każdym egzemplarzu!!!

Robert Lewandowski, Jude Bellingham, czy Kylian Mbappe? A może znów Cristiano Ronaldo? Kto będzie gwiazdą EURO 2024? Szczena na budzie, czyli opowieść o Wojtku Szczęsnym GIGA...