Tyson „Król Cyganów” Fury wyciąga rękę do wielkiego rywala

-

- Reklama -

– Jesteśmy o jeden telefon od podjęcia współpracy – zapowiedział Javan „Sugar” Hill, trener Tysona Fury’ego (31-0-1, 22 KO), który chce pomóc Anthonemu Joshua (24-2, 22 KO).

Antonhy Joshua przegrał pod koniec września z Aleksandrem Usykiem (19-0, 13 KO) na punkty. Do rewanżu chce podejść już z nowym trenerem. 

Tymczasem Tyson „Król Cyganów” Fury zaproponował byłemu rywalowi – Joshui – pomoc w przygotowaniach do rewanżu z Ukraińcem. Walka ma się odbyć na przełomie marca i kwietnia 2022 roku. 

- Reklama -

– Joshua jeszcze nie odpowiedział nam na zaproszenie. A wie jak się z nami skontaktować, ma nasze numery telefonów. W innych dyscyplinach wielcy zawodnicy łączą siły, żeby zdobyć jakiś puchar i tytuł. Czemu więc nie mielibyśmy zrobić coś takiego w boksie? Wystarczy jeden telefon, tyle dzieli nas od podjęcia współpracy z Joshuą – powiedział trener Hill.

– Nam tak naprawdę obojętne z kim teraz się spotkamy. Będziemy walczyć z każdym zawodnikiem, którego postawią naprzeciw nas. Dostaniemy rywala i wyjdziemy z nastawieniem znokautowania go. Dillian Whyte potrafi mocno uderzyć, ale i przyjąć mocny cios. I nie będzie unikał walki. Tyson jest jednak królem wagi ciężkiej i zostanie nim jeszcze długo – dodał trener mistrza świata federacji WBC.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto jest najlpszym snajperem świata? Nowy GIGA SPORT już jest!

Najnowszy GIGA Sport pełen ekstrasów: Ranking snajperów Starcie gigantów w finale Ligi Mistrzów. Kto wygra?Wywiad z Rodrygo. Real, czy Barca?Królowa kortów, czyli Iga GIGA plakaty Roberta...