„To jest Lewandowski przyszłości”

-

- Reklama -

Reprezentacja Polski U-21 znokautowała Niemców 4:0, a dwie bramki w tym spotkaniu strzelił 20-letni napastnik Parmy Adrian Benedyczak. Polak stał się bohaterem niemieckich mediów i wystąpił w programie „Sport1”, która nazwała go „Lewandowskim przyszłości”.

Benedyczak został porównywany do Lewandowskiego m.in. przez byłego trenera w Pogoni Szczecin Kostę Runjaica: – Z mojego punktu widzenia może się stać Lewandowskim przyszłości. Pod względem fizycznym Benedyczak ma wszystko, by pójść w ślady swojego rodaka. Mierzący 191 centymetrów wzrostu napastnik dobrze gra głową i tyłem do bramki, właśnie jak Lewandowski – podsumował grę Polaka Runjaic.

Adrian Benedyczak w tym roku z Pogoni Szczecin trafił do Parmy za dwa miliony euro. 20-letni wychowanek Pogoni strzelił trzy bramki w ośmiu meczach w Serie B. Regularnie też występuje w polskich reprezentacjach młodzieżowych.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto naprawdę jest numerem 1! Najnowszy GIGA SPORT już jest!!!

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was! Tym razem mamy dla Was aż trzy GIGA plakaty: Realu Madryt, FC Liverpool i Roberta Lewandowskiego!!! Do wygrania...