Takim prezentem zaskoczył Bońka znany piłkarz [FOTO]

-

- Reklama -

Zbigniew Boniek został zaskoczony prezentem świątecznym. Były prezes PZPN dostał już pierwszy, cenny prezent od… Jerzego Dudka.

Były bramkarz reprezentacji Polski i Liverpool podpisał się pod listem, który został dołączony do podarunku. Boniek, gdy tylko odpakował podarunek, postanowił zrobić zdjęcia i opublikować je na Twitterze.

- Reklama -

Pudełko sygnowane logo firmy „Sonos”. To znany producent głośników z segmentu premium. Tańsze z nich kosztują prawie 1000 złotych, ale bez problemu znajdziemy również takie za 4500 złotych.

Jerzy Dudek w swoim liście poprosił, by Zbigniew Boniek wykorzystał podarunek również do posłuchania hymnu Liverpoolu – „You’ll never walk alone”.

„Taki prezent i list dostałem od Jurka Dudka. You Will Never Walk Alone. Dzięki. PS. Oczywiście do dyspozycji” – napisał Boniek na Twitterze.

Czekał pod choinką???

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Łowcy goli, czyli TOP 5 napadziorów. Najnowszy GIGA Sport już w sprzedaży! W każdym numerze karty gwiazd EKSTRAKLASY gratis!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, Salah, Felix, czy ktoś inny? Przedstawiamy najlepszych napadziorów Europy!!! GIGA plakaty: Haalanda, Salaha, Śliwki, Zmarzlika i polskich skoczków (terminarz). A do tego...