Szokująca decyzja Bale’a. Zamieni futbol na golfa

-

Zdaniem dziennika „ABC Deportes” Gareth Bale podjął decyzję o rozwiązaniu kontraktu z Realem Madryt i zakończeniu kariery po mistrzostwach Europy.

Walijski skrzydłowy  po nieudanym sezonie w Realu został wypożyczony i miniony sezon spędził w Tottenhamie Londyn. „The Spurs” nie zdecydowali się jednak na wykupienie zawodnika i po EURO Walijczyk ma stawić się z powrotem w Madrycie. Nie ma tam jednak zbyt dużych szans na grę, raczej na bycie bardzo kosztownym w utrzymaniu rezerwowym.

Dziennikarze „ABC Deportes” sugerują jednak, że sprawa może mieć zaskakujący finał. Bale miałby zgodzić się na wcześniejsze rozwiązanie kontraktu z Realem Madryt. W zamian otrzymałby sowite odszkodowanie od „Królewskich”.

– Bale nie lubi presji zawodowej piłki nożnej. Pragnie poświęcić się grze w golfa, a nawet profesjonalnej rywalizacji. O swoich planach rozmawiał już z rodziną – czytamy w artykule.

W związku z tym Bale po turnieju EURO w wieku 31 lat zakończyłby piłkarską kariere i profesjonalnie zajął się graniem w golfa.

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Królowe futbolu 2022. Świąteczny GIGA SPORT już w jest!!!

Wybieramy króla futbolu 2022 roku! Dajemy Wam wywiady z Neymarem, Wilfredo Leonem i Dawidem Kubackim! Plakaty Viniciusa, Haalanda, Casha, Pedriego, Leona, Liverpoolu i Lewandowskiego (cz....

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here