Szantaż Cristiano Ronaldo. Portugalczyk chce odejść z Juventusu!

-

- Reklama -

Cristiano Ronaldo nie znalazł się w wyjściowym składzie Juventusu na spotkanie z Udinese. „Sky Sports Italia” twierdzi, że to szantaż Portugalczyka, który poprosił o posadzenie na ławce ponieważ za wszelką cenę zamierza odejść z Juve.

– Cristiano notmalnie trenuje. Czytałem plotki o jego transferze do Realu, czy PSG w różnych gazetach. Nigdy nie mówił nam, że chce odejść. Mnie powiedział, że zostaje w Juventusie – zapewniał niedawno trener Juventusu Massimiliano Allegri.

Według najnowszych doniesień włoskich mediów sytuacja wygląda jednak inaczej. Początkowo informowano, że nieobecność Ronaldo w pierwszym składzie meczu Juventus – Udinese wynika z decyzji taktycznej Allegriego.

- Reklama -

„Sky Sports Italia” twierdzi jednak, że to szantaż Portugalczyka, który poprosił o posadzenie na ławce ponieważ za wszelką cenę zamierza odejść z Juve. Ronaldo na pewno jest w pełni zdrowy i nic mu nie dolega. Portugalczyk nie chce jednak dłużej grać w Juve.

Ostateczne starcie Ronaldo z Messim TYLKO w GIGA SPORCIE! Musisz go mieć!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...