Sprzeczne doniesienia o transferze Mbappe do Realu

-

Zdaniem francuskich mediów Real Madryt złożył PSG oficjalną propozycję w wysokości 160 mln euro za transfer Kyliana Mbappe.

Dziennik „Le Parisien” twierdzi, że wicemistrzowie Francji zwlekają z odpowiedzią i jest to element rozgrywki negocjacyjnej między klubami:

„PSG obecnie odmawia negocjacji czy odpowiedzi, ale to jedynie „poker” w wykonaniu klubu w celu wymuszenia bardziej atrakcyjnej oferty ze strony Realu. W Paryżu wiedzą, że jest realna możliwość na przenosiny Kyliana do Hiszpanii już tego lata”.

Paryski dziennik poinformował także, że Kylian Mbappe osiągnął już porozumienie z „Królewskimi” ws. indywidualnych warunków kontraktu. Jeśli jednak do najnliższej niedzieli nie dogadają się kluby, to mistrz świata zagra w ligowym spotkaniu ekipy Mauricio Pochettino przeciwko Reims.

Z kolei dziennik „L’Equipe” twierdzi, że PSG na razie odrzuciło ofertę Realu, ale władze klubu ze stolicy Francji są przekonane, że Hiszpanie ponowia ofertę za Mbappe i może to być nawet więcej niż rekordowe 222 mln euro (tyle kosztował Neymar).

W przypadku finalizacji transferu Mbappe z PSG do Realu, 35 mln euro trafi na konto AS Monaco, poprzedniego klubu francuskiego skrzydłowego.

Okienko transferowe zamyka się we Francji 31 sierpnia.

Wszystko o nowym PSG znajdziecie w GIGA Sporcie:

 

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Królowe futbolu 2022. Świąteczny GIGA SPORT już w jest!!!

Wybieramy króla futbolu 2022 roku! Dajemy Wam wywiady z Neymarem, Wilfredo Leonem i Dawidem Kubackim! Plakaty Viniciusa, Haalanda, Casha, Pedriego, Leona, Liverpoolu i Lewandowskiego (cz....

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here