Specjalne stroje Legii na mecz Napoli

-

- Reklama -

Legia Warszawa zaprezentowała nowy trzeci komplet meczowy, w którym piłkarze stołecznego klubu po raz pierwszy zagrają dziś w meczu Ligi Europy przeciwko SSC Napoli. Premiera koszulki i start jej sprzedaży w dniu prestiżowego meczu fazy grupowej Ligi Europy UEFA to kolejny element kampanii „We are back”.

Bazując na proekologicznych rozwiązaniach, koszulka meczowa stołecznego klubu została w całości wykonana z materiałów z recyklingu.

Premiera nowych strojów podczas prestiżowego meczu fazy grupowej UEFA Europa League przeciwko z SSC Napoli to kolejny element europejskiej kampanii „We Are Back” skierowanej do szerokiego grona odbiorców w Polsce i za granicą z przesłaniem, że Legia Warszawa jako ambasador polskiego futbolu wróciła do grona uczestników europejskich pucharów i ponownie mierzy się z klasowymi zespołami oraz gwiazdami światowego formatu.

- Reklama -

Przy okazji dotychczasowym meczów, klub zaprezentował m.in. legijne billboardy przy głównych arteriach komunikacyjnych i biznesowych Moskwy, wyjątkową oprawę dnia meczowego na ulicach Warszawy, autorski spot video czy dedykowany mural w centrum miasta.

Nowa koszulka meczowa w czarno-biało-zielonych barwach jest dostępna dla kibiców w wersji podstawowej w cenie 299 złotych oraz w wersji europejskiej z dodatkowymi elementami (m.in. badge UEFA EUROPA LEGUE) w cenie 349 złotych. Trykot trafił do sprzedaży w limitowanej liczbie.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

LIGA MISTRZÓW – Kto zagra w finale

Mistrzowski GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielkie postery gwiazd mundialu - Leo Messiego i Kyliana Mbappe, a także Alvareza, Gaviego, Richarlisona, Bellinghama, Kubackiego i Szczesnego,...