Robert Lewandowski w FC Liverpool?

-

- Reklama -

Po zamknięciu letniego okienka transferowego temat odejscia Roberta Lewandowskiegoo z Bayernu Monachium nieco przycichł. Wiele wskazuje na to, że najwięksi giganci piłki wciąż pracują nad sprowadzeniem Polaka.

Menedżer Polaka, Pini Zahavi, ma bowiem pracować nad tym, by jego piłkarz podpisał w karierze, jak to ujmowano, „ostatni, wielki kontrakt”.

Według dziennikarzy BBC do gry włączył się kolejny, wielki klub – Liverpool. „The Reds” od miesięcy szukają środkowego napastnika.  Wielkim z zwolennikiem transferu Lewandowskiego jest jego były trener z czasów Borussii Dortmund Jurgen Klopp.

- Reklama -

Robert Lewandowski, którego umowa z mistrzem Niemiec wygasa latem 20023 roku, zdaniem angielskich mediów, miałby przejść do Liverpoolu w zimowym oknie transferowym. Dla Bayernu byłaby to jedna z ostatnich okazji, by cokolwiek na Polaku zarobić. 

Plakat Lewego znajdziecie w GIGA Sporcie

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Operacja Katar. Czy Polacy dadzą radę? Wszystko o mistrzostwach świata w najnowszym GIGA Sporcie!

Mundialowy GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielki poster polskiej reprezentacji i GIGA terminarz turnieju, piłki adidas prosto z Kataru i najnowsza FIFA 23!!! Ranking gwiazd mundialu...