Robert Lewandowski w FC Liverpool?

-

- Reklama -

Po zamknięciu letniego okienka transferowego temat odejscia Roberta Lewandowskiegoo z Bayernu Monachium nieco przycichł. Wiele wskazuje na to, że najwięksi giganci piłki wciąż pracują nad sprowadzeniem Polaka.

Menedżer Polaka, Pini Zahavi, ma bowiem pracować nad tym, by jego piłkarz podpisał w karierze, jak to ujmowano, „ostatni, wielki kontrakt”.

Według dziennikarzy BBC do gry włączył się kolejny, wielki klub – Liverpool. „The Reds” od miesięcy szukają środkowego napastnika.  Wielkim z zwolennikiem transferu Lewandowskiego jest jego były trener z czasów Borussii Dortmund Jurgen Klopp.

- Reklama -

Robert Lewandowski, którego umowa z mistrzem Niemiec wygasa latem 20023 roku, zdaniem angielskich mediów, miałby przejść do Liverpoolu w zimowym oknie transferowym. Dla Bayernu byłaby to jedna z ostatnich okazji, by cokolwiek na Polaku zarobić. 

Plakat Lewego znajdziecie w GIGA Sporcie

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

GIGA Sport wydanie specjalne na EURO. Naklejki gwiazd gratis w każdym egzemplarzu!!!

Robert Lewandowski, Jude Bellingham, czy Kylian Mbappe? A może znów Cristiano Ronaldo? Kto będzie gwiazdą EURO 2024? Szczena na budzie, czyli opowieść o Wojtku Szczęsnym GIGA...