Reprezentacyjny talent zmienia klub

-

- Reklama -

Trzykrotny reprezentant Polski Michał Karbownik zostanie wypożyczony z angielskiego Brighton do Olympiakosu Pireus. Grecy zapewnili sobie też opcję wykupu byłego piłkarza Legii Warszawa.

Uchodzący za wielki talent Michał Karbownik trafił do Premier League rok temu. 20-letni Polak miał jednak duże trudności z przebiciem się do pierwszego składu angielskiej drużyny. Przez rok wystapił jedynie raz w Pucharze Anglii i Pucharze Ligi.

Po polskiego obrońcę zgłaszały się kluby z Hiszpanii, Belgii i Holandii. Najciekawsza propozycja napłynęła jednak kilka dni temu z Grecji. Karbownikiem zainteresował się wielokrotny mistrz Grecji Olympiakos Pireus, który poruzmiał się z Brighton w sprawie wypożyczenia Polaka z opcją transferu definitywnego. 

- Reklama -

Polak, który najczęściej występuje na lewej obronie jutro poleci do Grecji na testy medyczne. Jeśli przejdzie je pozytywnie, transfer zostanie sfinalizowany.

Urodzony w Radomiu Michał Karbownik wyceniany jest przez serwis transfermarkt na 5 milionów euro.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Operacja Katar. Czy Polacy dadzą radę? Wszystko o mistrzostwach świata w najnowszym GIGA Sporcie!

Mundialowy GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielki poster polskiej reprezentacji i GIGA terminarz turnieju, piłki adidas prosto z Kataru i najnowsza FIFA 23!!! Ranking gwiazd mundialu...