Popularny youtuber wystąpi w klatce MMA

-

- Reklama -

Popularny youtuber Sylwester Wardęga zadebiutuje podczas najbliższej gali FAME MMA. Wiadomo już, kto będzie jego przeciwnikiem w rywalizacji w klatce!

Sylester „SA” Wardęga to  jeden z popularniejszych polskich youtuberów, który łącznie na swoich kanałach ma ponad cztery miliony subskrybentów. Do tej pory Wardęga nie miał jednak jeszcze okazji sprawdzić się w roli zawodnika MMA.

Wardęga poinformował na Instagramie, że 6 marca zmierzy się z Kacprem „Blonskym” Błońskim. Błoński wyzwał youtubera na pojedynek po gali FAME MMA 8, podczas której walczył z Marcinem Dubielem. Teraz wiadomo już, że propozycja została przyjęta i panowie zmierzą się w klatce przeznaczonej dla wojowników MMA.

- Reklama -

Kanał Wardęgi w serwisie YouTube jest szóstym co do popularności polskim kanałem pod względem liczby subskrybentów i ma ponad 3,6 miliona. Ma również drugi kanał – „WATAHA – Krulestwo”, który posiada 675 tys. subskrybentów (stan na 4 lutego 2021). Rozpoznawalność poza Polską zdobył dzięki filmikowi Mutant Giant Spider Dog, który w ciągu tygodnia wyświetlono ponad 33 miliony razy. Kręcone przez niego filmy, w których żartuje z policjantów lub „trolluje” ich, przyniosły mu problemy z prawem.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...