Piłkarze na Święta u Powstańców Warszawskich

-

- Reklama -

W okresie świątecznym piłkarze Legii Warszawa wspólnie z Fundacją Legii zadbali o szczególnie potrzebujących wsparcia i poczucia wspólnoty w tym wyjątkowym czasie: osoby bezdomne oraz Powstańców Warszawskich.

To nie pierwszy raz, kiedy to największy warszawski klub honoruje bohaterów. W sierpniu podczas meczu Ligi Europy z GNK Dinamem Zagrzeb Legia Warszawa miała zaszczyt i honor gościć uczestników Powstania Warszawskiego, bohaterów walki o wolną stolicę i wolną Polskę.

Powstańcy przedstawieni przez klubowych spikerów otrzymali owację i nie kryli wzruszenia ze wspaniałego przyjęcia przez kibiców oraz efektownej oprawy z symbolem Polski Walczącej.

- Reklama -

Honorowymi gośćmi na stadionie Legii byli wtedy: Janusz Maksymowicz „Janosz”, Zbigniew Daab „Kapiszon”, Andrzej Lajer „Kizior”, Wiesław Małkowski „Pantera”, Kazimierz Abramczuk „Kazik”, Jan Sałkowski „Maćkowski”, Jan Witkowski „Jaś” oraz Zofia Czekalska „Sosenka”.

Wesołych, zdrowych i sportowych Świąt życzy Wam redakcja GIGA SPORTU!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

LIGA MISTRZÓW – Kto zagra w finale

Mistrzowski GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielkie postery gwiazd mundialu - Leo Messiego i Kyliana Mbappe, a także Alvareza, Gaviego, Richarlisona, Bellinghama, Kubackiego i Szczesnego,...