Piłkarz się bawi. Zobacz, ile Pogba zapłacił za parking swojego Rolls-Royce’a

-

- Reklama -

Paul Pogba został zatrzymany w swoich luksusowym Rolls-Royce w czerwcu ubiegłego roku w pobliżu lotniska w Manchesterze. Gwiazdor Manchesteru United musiał ponieść gigantyczne koszty postoju swojej limuzyny na policyjnym parkingu.

Rolls-Royce francuskiego mistrza świata miał tablice rejestracyjne zarejestrowane w Monako. Auto zostało zatrzymane przez angielską policję i odholowane na lawecie na specjalny parking. Zgodnie z prawem powinno bowiem zostać zarejestrowane w Wielkiej Brytanii jak każdy samochód, który dłużej niż pół roku jeździł po brytyjskich drogach.

Jak podaje angielski dziennik „Daily Mail”, sąd wymierzył Pogbie słoną grzywnę, piłkarz musiał opłacić też koszty procesowe oraz usługę holowania. Najdroższy był jednak parking – Francuz musiał zapłacić aż 30 tysięcy złotych za postój auta na parkingu. Rolls-Royce spędził aż 270 dni.

- Reklama -

Paul Pogba jest kolekcjonerem luksusowych samochodów. Oprócz wspomnianego Rolls-Royce’a piłkarz parkuje w swoim garażu m.in. Ferrari 812 Superfast, Laborghini Aventador i Bentley’a Flying Spur.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

LIGA MISTRZÓW – Kto zagra w finale

Mistrzowski GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielkie postery gwiazd mundialu - Leo Messiego i Kyliana Mbappe, a także Alvareza, Gaviego, Richarlisona, Bellinghama, Kubackiego i Szczesnego,...