Piękna polska bokserka pobiła się przed walką [VIDEO]

-

- Reklama -

Podczas oficjalnego ważenia przed galą Tymex Boxing Night 18 walczące o pas mistrzyni Europy Polka Sasza Sidorenko i Serbka Jelena Janicijević wdały się w bójkę. Rozdzielić musiał je promotor…

Okazało się, że był to tylko żarty. Obie pięściarki umówiły się przed ważeniem, że wywołają szamotaninę, aby nabrać kibiców i promotora, Mariusza Grabowskiego. Po chwili wpadły sobie w ramiona i uściskały szefa grupy Tymex Boxing Promotion, dając mu do zrozumienia, że padł ofiarą żartu.

- Reklama -

Aleksandra „Sasha” Sidorenko karierę sportową zaczęła w wieku 12 lat od karate. Mając 14 lat rozpoczęła uprawiać kick boxing, w którym doszła do zdobycia Pucharu Świata. Była 7 razy mistrzynią Ukrainy w boksie. Pięciokrotnie występowała na mistrzostwach Europy i czterokrotnie na mistrzostwach świata. Reprezentowała Ukrainę i Kazachstan. W 2014 roku przeprowadziła się do Polski i przyjęła polskie obywatelstwo. Zdobyła pas Mistrzyni Europy w 2017 roku. Szasza jest niepokonana na ringu profesjonalnym i dzierży pas zawodowej mistrzyni Europy.

Podczas gali Tymex Boxing Night 18 Polka ukraińskiego pochodzenia Sasza Sidorenko walczyć będzie z Serbką Jeleną Janicijević.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...