Nowy strój domowy BVB

-

- Reklama -

PUMA zaprezentowała nowy strój domowy BVB na sezon 2021/2022, w którym zagrają drużyny męskie, żeńskie i młodzieżowe. Zawodnicy Borussi zadebiutują w nowych koszulkach w ostatnim meczu sezonu przeciwko Bayerowi 04 Leverkusen. W przyszłym sezonie Bundesligi, po raz piewrszy do wielu lat, w składzie BVB nie będzie żadnego polskiego zawodnika. ostatni z trzech muszkieterów (Blaszczykowski, Lewandowski, Piszczek), Łukasz Piszczek kończy zawodową karierę.

W imię historii BVB

Chcąc zapoczątkować nową emocjonującą erę pełną sukcesów, BVB sięga w głąb historii, jednocześnie oddając hołd klubowemu dziedzictwu, wyjątkowym projektom strojów z przeszłości, a także legendom, które je nosiły.

- Reklama -

Nowa koszulka w tradycyjnym żółtym kolorze Dortmundu ma cienkie czarne paski na rękawach, które stanowią klasyczny kontrast dla dominujących barw. Trykot łączy 100% poliestru pochodzącego z recyklingu z zaawansowaną technologią termoregulacji PUMA dryCELL, aby zapewnić piłkarzom idealne dopasowanie, mobilność i poczucie komfortu.

W tylnej części zastosowano ultralekką strukturę, która pozwala koszulce „oddychać” nawet podczas intensywnych ćwiczeń.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

GIGA Sport wydanie specjalne na EURO. Naklejki gwiazd gratis w każdym egzemplarzu!!!

Robert Lewandowski, Jude Bellingham, czy Kylian Mbappe? A może znów Cristiano Ronaldo? Kto będzie gwiazdą EURO 2024? Szczena na budzie, czyli opowieść o Wojtku Szczęsnym GIGA...