Nowy klub dla Bale’a

-

- Reklama -

https://www.instagram.com/p/CeHp_u2jlUp/

Fenomenalny sezon Realu Madryt, dla Garetha Bale’a był jednym z najgorszych w barwach Los Blancos. Nowy trener Królewskich, Carlo Ancelotti od samego początku nie korzystał z usług Walijczyka, odsyłając go na ławkę rezerwowych. Nie było więc zaskoczeniem, że odejście 32-latka będzie tylko kwestią czasu. Jego umowa z klubem wygasa 30 czerwca. Wydawało się, że piłkarz opuści obecną ligę i wróci do angielskich rozgrywek. Jak się jednak okazało jego agent zwrócił się z propozycją do innej madryckiej drużyny, Getafe. Według Fabrizio Romano prezydent Getafe, Angel Torres wypowiedział się na temat tej sytuacji:

- Reklama -

” Rozmawialiśmy z agentem Garetha Bale’a 45 minut temu, Real Madryt zaoferował nam jego usługi. My rozważymy tę propozycję i szansę na jej powodzenie”.

Możliwe więc, że Walijczyk jeszcze w tym tygodniu będzie w stanie dogadać się z władzami klubu Getafe. Swoimi umiejętnościami piłkarskimi w dużym stopniu wzmocniłby siłę ofensywną zespołu. Taki transfer byłby z pewnością korzystny również dla samego Bale’a, który zwiększyłby swoją regularność gry.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Operacja Katar. Wszystko o mistrzostwach świata w najnowszym GIGA Sporcie!

Mundialowy GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielki poster polskiej reprezentacji i GIGA terminarz turnieju, piłki adidas prosto z Kataru i najnowsza FIFA 23!!! Ranking gwiazd mundialu...