Nowy dostawca sprzętu wyścigowego w Formule 1

-

- Reklama -

PUMA dołączyła do zespołu Alfa Romeo F1 Team ORLEN jako nowy oficjalny dostawca sprzętu wyścigowego. PUMA dostarczy pełną gamę ubrań, w których kierowcy zespołu, Valtteri Bottas i Zhou Guanyu, będą przygotowywać się do pierwszego wyścigu sezonu 2022 Formuły 1 w Bahrajnie. 

Najnowszy członek rodziny PUMA, Alfa Romeo F1 Team ORLEN, posiada długoletnie dziedzictwo w sportach motorowych, a także ekscytującą parę kierowców w Formule 1 na sezon 2022. PUMA będzie wspierać zespół najnowszymi innowacjami i technologiami w zakresie odzieży wyścigowej, oferując superlekkie tkaniny i dopasowane do potrzeb zawodników kombinezony i buty.

– W kokpicie bolidu Alfa Romeo F1 Team ORLEN drzemie ogromny potencjał i nie mogę się doczekać, kiedy zobaczymy ich w pogoni za podium. Bardzo cieszymy się, że będziemy wspierać Zhou Guanyu jako pierwszego chińskiego kierowcę Formuły 1. Jego udział jest ważnym krokiem milowym w rozwoju tego sportu w jego ojczyźnie. – powiedział James Clark, szef marketingu sportów motorowych w PUMA. 

- Reklama -

Oprócz odzieży wyścigowej dostosowanej do potrzeb kierowcy w kokpicie bolidu, PUMA zadba również o to, aby załoga Alfa Romeo F1 Team ORLEN funkcjonowała na najwyższym poziomie zarówno na torze, jak i podczas przygotowań do weekendu wyścigowego, wspierając zespół najnowszym sprzętem treningowym.

Aby dopełnić całości, PUMA dostarczy zespołowi Alfa Romeo F1 Team ORLEN obuwie: zespół będzie nosił buty tej marki na torze jako część swojego ekwipunku podróżnego, przemieszczając się po całym świecie w sezonie 2022.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto jest najlpszym snajperem świata? Nowy GIGA SPORT już jest!

Najnowszy GIGA Sport pełen ekstrasów: Ranking snajperów Starcie gigantów w finale Ligi Mistrzów. Kto wygra?Wywiad z Rodrygo. Real, czy Barca?Królowa kortów, czyli Iga GIGA plakaty Roberta...