Neymar zaprasza!!! Kup GIGA SPORT i graj jak NEY!

-

- Reklama -

W najnowszych butach piłkarskich marki PUMA grają najbardziej dynamiczni i kreatywni gracze na świecie, m.in.: Neymar, James Maddison, Eugénie le Sommer, Marco Reus i Dzsenifer Marozsán.

Buty stworzone przez PUMĘ specjalnie dla Neymara, czyli FUTURE Z mają na celu podkreślenie stylu gry najbardziej widowiskowych i nieprzewidywalnych graczy na świecie. FUTURE Z został zaprojektowany z pomocą personelu medycznego z najlepszych klubów sponsorowanych przez PUMA, aby zapewnić optymalną konfigurację korków. Szczególną uwagę zwrócono na środkową część buta w czasie dynamicznej zmiany kierunku biegu.

Graj jak Neymar!!!

- Reklama -

W najnowszym lutowym miesięczniku GIG SPORT możecie wygrać zestaw sportowych ubrań Neya, a także piłki od firmy Puma, z którymi piłkarz nie rozstaje się nigdy!!! Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie: Z jakim numerem na koszulce Brazylii gra Neymar?

Odpowiedzi (koniecznie z kuponem konkursowym) przysyłajcie do 20 marca pod nasz adres: GIGA Sport, ul. Mickiewicza 37/58, 01-625 Warszawa.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Łowcy goli, czyli TOP 5 napadziorów. Najnowszy GIGA Sport już w sprzedaży! W każdym numerze karty gwiazd EKSTRAKLASY gratis!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, Salah, Felix, czy ktoś inny? Przedstawiamy najlepszych napadziorów Europy!!! GIGA plakaty: Haalanda, Salaha, Śliwki, Zmarzlika i polskich skoczków (terminarz). A do tego...