Neymar w kultowej grze Fortnite

-

- Reklama -

PUMA wspólnie z Neymarem i Fortnite wystartowała z Neymar Jr. x PUMA Crazy Playground. Neymar Jr. stał się pierwszym sportowcem, który dołączył do Icon Series w ramach aktualnego karnetu bojowego 6 sezonu „Primal”.

Oprócz wyjątkowych zadań w grze, Neymar i PUMA przejmują kontrolę nad trybem kreatywnym od 27 kwietnia do 4 maja za pomocą specjalnego pakietu powitalnego o tematyce paryskiej. Wszyscy gracze, którzy są gotowi, aby wkroczyć do akcji, mogą oczekiwać dostępu do Go Crazy Arena, sprawdzając serię specjalnych trybów gry stworzonych przez społeczność Fortnite, dostępnych w dniach od 27 do 30 kwietnia.

Arena stworzona specjalnie dla Neymara

- Reklama -

Arena „Go Crazy” to rozgrywki 8 na 8 z nieskończoną liczbą odnowień i power-upów, które pozwalają graczom zdobywać złoto poprzez eliminowanie przeciwników, odblokowywanie ulepszeń i specjalnych bonusów dla graczy i ich drużyn. Pierwszy gracz, który osiągnie 200 eliminacji wygrywa.

FUTURE Z x FORTNITE

Punktem kulminacyjnym wydarzenia jest „The Neymar Jr. Cup”, czyli turniej, w którym gracze mogą wziąć udział maksymalnie w 10 meczach, w trzygodzinnym oknie czasowym swojego regionu. Każdy z uczestników będzie miał szansę na wygranie pamiątkowych butów piłkarskich PUMA x Fortnite FUTURE Z. Najlepszy gracz z każdego regionu w tym turnieju otrzyma specjalną parę ekskluzywnych, niedostępnych w oficjalnej sprzedaży butów piłkarskich. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj.

„Jako gracz i wielki fan gier, to zaszczyt być pierwszym sportowcem w historii, który będzie miał własne stroje i tryby gry w światowym fenomenie, jakim jest Fortnite. Daje mi to również możliwość rozgrywki z moimi fanami i łączenia się ze społecznością graczy” – powiedział Neymar Jr. „Jest tyle szalonych trybów i zadań, że nie mogę się doczekać, aż ludzie doświadczą ich wszystkich. Grajmy!”

- Reklama -

Wyjątkowa edycja PUMA FUTURE Z

Aby uczcić tę chwilę, PUMA nawiązała współpracę z firmą @silni.art., w celu stworzenia jedynej w swoim rodzaju pary korków PUMA FUTURE Z, w których Neymar zagra przeciwko Manchesterowi City w półfinale Ligi Mistrzów już 28 kwietnia.

Spersonalizowana edycja Spectra modelu FUTURE Z posiada opaskę kompresyjną FUZIONFIT+. Na bucie znalazły się również logotypy Neymara i Primale, które można odblokować w wyjątkowym trybie gry Fortnite.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

GIGA Sport wydanie specjalne na EURO. Naklejki gwiazd gratis w każdym egzemplarzu!!!

Robert Lewandowski, Jude Bellingham, czy Kylian Mbappe? A może znów Cristiano Ronaldo? Kto będzie gwiazdą EURO 2024? Szczena na budzie, czyli opowieść o Wojtku Szczęsnym GIGA...