Mistrzowie kitesurfingu nadciągają do Jastarni

-

- Reklama -

Zawody Land Rover Kite Cup są rozegrywane w trzech miastach: Rewie, Jastarni i Pucku
w 4. konkurencjach głównych: freestyle, formula kite, arrows open oraz po raz drugi wing foil. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów, jak co roku, czuwa Polski Związek Kiteboardingu oraz Polskie Stowarzyszenie Wing, powstałe w tym roku.

W ubiegłym sezonie zawodnicy rywalizowali o pierwsze w polskiej historii wingfoila tytuły, a obecnie PS Wing opracował już ramę szkolenia i certyfikuje instruktorów.

W dyscyplinie kiteboarding rozegrane zostaną konkurencje: formula kite, freestyle i A’s. W konkurencji wingfoli: race, freestyle i wave. W rywalizacji może wziąć udział każdy sportowiec.

- Reklama -

Wystarczy w pierwszym dniu zawodów zgłosić się między 8:00 a 9:30 do biura zawodów i zarejestrować. Pierwszy możliwy start, jeśli będą odpowiednie warunki wiatrowe, czyli minimum 7 węzłów, zaplanowany jest na godzinę 11:00.


• 22-24 lipca, Jastarnia: Puchar Polski w Kitesurfingu i Wingfoilu oraz Mistrzostwa Polski
w Wingfoilu. Biuro zawodów na plaży w strefie zawodów.


• 11-14 sierpnia, Puck: Puchar Polski w Kitesurfingu i Wingfoilu oraz Mistrzostwa Polski
w Formule Kite i Wingfoilu. Biuro zawodów na terenie MOKSiR Puck w porcie jachtowym.

GIGA Sport już jest!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Łowcy goli, czyli TOP 5 napadziorów. Najnowszy GIGA Sport już w sprzedaży! W każdym numerze karty gwiazd EKSTRAKLASY gratis!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, Salah, Felix, czy ktoś inny? Przedstawiamy najlepszych napadziorów Europy!!! GIGA plakaty: Haalanda, Salaha, Śliwki, Zmarzlika i polskich skoczków (terminarz). A do tego...