Ktoś ulepił bałwana w kształcie… Najmana [WIDEO]

-

- Reklama -

Na portalu Wykop.pl pojawiły się zdjęcia nietypowego pomnika postawionego Marcinowi Najmanowi. Były pięściarz, a ostatnio zawodnik MMA, został ulepiony ze śniegu. Nie wiadomo, gdzie powstał pomnik.

Marcin Najman przygotowuje się do swojej ostatniej walki w karierze. „El Testosteron” ma pożegnać się z kibicami 13 lutego podczas gali VIP MMA. Przeciwnikiem Najmana będzie Szymon „Taxi Złotówa” Wrzesień, a walka ma się odbyć na zasadach MMA.

Oprócz Najmana do ringu wejdzie też wtedy była zawodniczka UFC i FEN, Izabela Badurek oraz była mistrzyni świata w boksie, Ewa Piątkowska.

- Reklama -

Ostatnio Marcin Najman rywalizował w Fame MMA. Został jednak zdyskwalifikowany po kilkudziesięciu sekundach rywalizacji z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim. Pojedynek miał się toczyć na zasadach bokserskich. Najman najpierw obalił rywala, a później go kopnął. Sędziowie zakończyli walkę, a sam Najman został zdyskwalifikowany i wykluczony z Fame MMA.

Później były bokser zasłynął ze słownej utarczki z dziennikarzem Krzysztofem Stanowskim. Propozycja sparingu, którą zawodnik MMA potraktował niezwykle poważnie, została wykorzystana przez dziennikarza do drwin. Najman czekał bowiem w umówionym miejscu na swojego potencjalnego rywala do walki. – Prawdziwy rewolwerowiec nigdy się nie spóźnia – komentował nawiązując do faktu, że sam przyszedł na czas. – Stanowski! – krzyczał stojąc pod budynkiem, ale nadejścia dziennikarza się nigdy nie doczekał.

Stanowski do dziś utrzymuje, że był to tylko żart z jego strony.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...