Krychowiak jednak zagra z Anglią. Takim składem Polska wyjdzie na Wembley

-

- Reklama -

Otrzymaliśmy potwierdzenie, że test Krychowiaka jest negatywny. PZPN będzie robił zatem wszystko, by mógł on zagrać z Anglią – zapowiedział trener Paulo Sousa.

– Pomimo wielu problemów, mamy dużo motywacji. Znamy swoją jakość, wiemy na co nas stać i pokażemy to. Plan na mecz już znamy, taktykę trenowaliśmy w poniedziałek. O składzie dowiemy się około dwie godziny przed meczem – zdradził trener. – Potwierdzam też, że Szczęsny wystąpi od pierwszej minuty w meczu z Anglią. Nie wykluczam tego, że w przyszłości się to zmieni, zwłaszcza że rywalizacja o miejsce między słupkami jest naprawdę duża, bardzo dobrze spisuje się chociażby Łukasz Fabiański.

Przewidywany skład Polaków na mecz Anglia – Polska:

- Reklama -

Wojciech Szczęsny – Bartosz Bereszyński, Kamil Glik, Jan Bednarek, Maciej Rybus (Arkadiusz Reca) – Jakub Moder (Rafał Augustyniak), Grzegorz Krychowiak – Kamil Jóźwiak, Sebastian Szymański (Kamil Grosicki, Przemysław Płacheta), Piotr Zieliński – Krzysztof Piątek (Arkadiusz Milik).

Reprezentacja Polski wyjazdowy mecz el. MŚ 2022 z Anglią rozegra o godz. 20:45. Zapraszamy do relacji na GIGA Sport TV.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...