Korki prosto na EURO

-

- Reklama -

PUMA prezentuje Spectra Pack, zestaw będący częścią kampanii „Only See Great”, której celem jest rozbudzenie optymizmu, wiary w siebie, nadziei i wspólnoty w roku, który przyniesie wielkie emocje sportowe.

Zestaw Spectra Pack składa się z modeli FUTURE Z 1.1 i ULTRA 1.2 w jaskrawych, błyszczących grafikach inspirowanych kolorami powstałymi w procesie załamania światła. Kolorystyka zachęca do wyjścia poza schemat i kreowania sytuacji na boisku, w każdym meczu, nieważne czy jest to ostatnia kolejka sezonu klubowego, czy finały najważniejszych mistrzostw Starego Kontynentu.

FUTURE Z 1.1 mają na celu podkreślenie stylu gry najbardziej widowiskowych i nieprzewidywalnych graczy na świecie. But zbudowany w oparciu o adaptacyjną opaskę kompresyjną FUZIONFIT+, zapewnia optymalne usztywnienie i wsparcie przy ruchach obciążających stopy. Cholewka wykonana jest z innowacyjnej dzianiny pokrytej cienką warstwą GripControl Pro, która zapewnia doskonałą kontrolę nad piłką. To nowatorskie rozwiązanie integruje się z innowacyjną podeszwą Dynamic Motion System w kształcie litery Z, która umożliwia wielokierunkowy ruch, poprawiając jednocześnie stabilizację.

- Reklama -

ULTRA 1.2 zostały wyposażone w ultralekką cholewkę MATRYXEVO, która zapewnia doskonałą stabilizację i przyczepność, jednocześnie zapewniając ponadprzeciętną prędkość ruchu
i piorunujące przyspieszenie. Osiąganie doskonałych wyników jest możliwe dzięki połączeniu cholewki MATRYXEVO z podeszwą Peba SpeedUnit. Innowacyjna podeszwa łączy w sobie kolce w przedniej części oraz korki w kształcie litery V zaprojektowane tak, aby zagwarantować odpowiednią szybkość i przyspieszenie. W kluczowych miejscach zastosowano cienką powłokę GripControl Pro, która zapewnia pełną kontrolę nad piłką.

Globalna premiera Spectra Pack odbędzie się 8 kwietnia.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

GIGA Sport wydanie specjalne na EURO. Naklejki gwiazd gratis w każdym egzemplarzu!!!

Robert Lewandowski, Jude Bellingham, czy Kylian Mbappe? A może znów Cristiano Ronaldo? Kto będzie gwiazdą EURO 2024? Szczena na budzie, czyli opowieść o Wojtku Szczęsnym GIGA...