Igrzyska w Pekinie rozpoczęte! Którzy Polacy mają szanse na medal?

-

- Reklama -

W Pekinie rozpoczęło się najważniejsze sportowe wydarzenie świata – Zimowe Igrzyska Olimpijskie! Na antenach Eurosportu, w trzech kanałach dodatkowych, kanale 4K i w Playerze transmitowany będzie każdy moment igrzysk. W specjalnych programach wydarzenia z Pekinu będą relacjonować także inne kanały i platformy TVN Grupa Discovery.

Miłośnicy sportu po raz kolejny mają pełny dostęp do każdego momentu najważniejszego sportowego wydarzenia świata. Eurosport i Discovery wykorzystają swoje doświadczenie i potencjał, aby pokazać Zimowe Igrzyska Olimpijskie na najwyższym poziomie. Całe igrzyska będą w Polsce dostępne wyłącznie na kanałach i platformach TVN Grupa Discovery – w Eurosporcie 1 i 2, trzech kanałach dodatkowych: Eurosport 3, 4 i 5, kanale 4K oraz w serwisie player.pl. To zdecydowanie najszersza oferta w Polsce i gwarancja, że kibice będą mogli zobaczyć walkę o medale w każdej zimowej dyscyplinie olimpijskiej.

W trakcie igrzysk widzowie będą mogli obejrzeć aż 850 godzin transmisji, niemal wszystkie z polskim komentarzem. W Eurosporcie 1 i Eurosporcie 2 transmitowane będzie wszystko, co najważniejsze, w tym skoki narciarskie, biathlon, narciarstwo alpejskie, biegi narciarskie, łyżwiarstwo szybkie, short track i wiele innych dyscyplin oraz specjalne programy z udziałem ekspertów Eurosportu. Eurosport 3 to kanał dedykowany hokejowi na lodzie. W Eurosporcie 4 relacjonowane będzie łyżwiarstwo figurowe, szybkie oraz short track, a w Eurosporcie 5 curling. Kanał 4K to z kolei najbardziej prestiżowe i emocjonujące konkurencje w najwyższej jakości.

- Reklama -

Najbardziej kompleksowe relacje z igrzysk kibice znajdą w pakiecie Eurosportu w serwisie player.pl, gdzie dostępny będzie każdy moment igrzysk, a także transmisje z dodatkowych kamer. Player daje możliwość oglądania zmagań sportowców na żądanie, w dowolnym czasie, miejscu oraz urządzeniu, bez względu na ramówkę kanałów. Dodatkowo użytkownicy Playera mogą oglądać produkcje o tematyce sportowej, w tym kolekcję olimpijską. Dzięki temu będą mieli okazję poznać historię jednej z najjaśniejszych gwiazd w historii polskiego sportu – Justyny Kowalczyk. Seria dokumentalna „Justyna Kowalczyk – bieg przez życie” to fascynująca opowieść o karierze królowej polskich nart. O drodze Justyny Kowalczyk do sukcesu, zdobycia pięciu medali olimpijskich, w tym dwóch złotych, ośmiu medali mistrzostw świata i czterech Kryształowych Kul opowie sama mistrzyni, a także jej rodzina, najbliżsi, trenerzy i eksperci. Z kolei film „Dawid Kubacki – droga do Pekinu” przedstawia przygotowania jednego z najlepszych polskich skoczków do sezonu olimpijskiego i występu na igrzyskach.

Codziennie o 17:00 kibice będą mogli przenieść się do sportowego kurortu na szczycie chińskich gór, aby wraz z niezrównanymi ekspertami Eurosportu zanurzyć się w olimpijskiej rywalizacji w programie „Strefa Medalowa”. Widzowie zobaczą skróty najbardziej emocjonujących wydarzeń, wywiady, łączenia z reporterami, trójwymiarowe prezentacje tras i analizy ekspertów na czele z Justyną Kowalczyk, Katarzyną Woźniak, Magdaleną Pałasz, Jakubem Kotem, Krzysztofem Biegunem, Tomaszem Sikorą, Marcinem Szafrańskim i Mariuszem Czerkawskim. Wszystko to w interaktywnym, nowoczesnym, wirtualnym studiu Eurosportu, które będzie się zmieniać w zależności od pory dnia. Dzięki bogatym możliwościom realizacyjnym widzowie będą cały czas zaskakiwani wejściami ze studia.

Szanse Polaków przedstawiamy w najnowszym GIGA Sporcie! Już w sprzedaży!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...