Gorący taniec dziewczyny Piotrka Żyły [VIDEO]

-

- Reklama -

Piotrek Żyła słabo spisał się w niedzielnym konkursie w Klingental, w którym zajął dopiero 17. miejsce. Teraz polskich skoczków czekają zawody Pucharu Świata w Zakopanem.

– Oj można było, ale się porobiło. Trochę przespałem ten pierwszy skok. Jechałem, jechałem, jechałem, a jak się ocknąłem to już byłem w powietrzu i wtedy to już bida z nędzą. W drugim udało mi się dalej skoczyć, ale do bardzo fajnego poziomu jeszcze trochę brakuje. Jestem zadowolony, bo wysoko leciałem jak na mnie – wytłumaczył kibicom Piotr Żyła.

Trener Michal Dolezal stwierdził natomiast, że Piotr Żyła ma jeszcze spore rezerwy: – Te rezerwy są cały czas, jest nad czym pracować. Nie można się poddawać, tylko walczyć w każdych zawodach i dawać z siebie wszystko.

- Reklama -

Piotr Żyła ma od pewnego czasu nową dziewczynę Marcelinę Ziętek, która też nie próżnowała przez weekend i opublikowała na Instagramie wideo, na którym zmysłowo tańczy ubrana jedynie w… nocna koszulkę. To materiał z sesji zdjęciowej ponieważ Marcelina jest fotomodelką.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto naprawdę jest numerem 1! Najnowszy GIGA SPORT już jest!!!

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was! Tym razem mamy dla Was aż trzy GIGA plakaty: Realu Madryt, FC Liverpool i Roberta Lewandowskiego!!! Do wygrania...