Boniek dziękuje Morawieckiemu. Merkel zwolniła Lewandowskiego i Piątka z kwarantanny

-

- Reklama -

Prezes PZPN Zbigniew Boniek w piątek wieczorem przekazał wiadomość, że do Londynu na spotkanie el. MŚ 2022 z Anglią pojadą wszyscy.

Wpisem na Twitterze rozwiał wszelkie wątpliwości i uciął spekulacje co do obaw o obecność na Wembley Roberta Lewandowskiego, Krzysztofa Piątka i Arkadiusza Milika.

Okazuje się, że PZPN zwrócił się o pomoc do rządu. W sprawę zaangażował się sam premier Mateusz Morawiecki.

Rozmowy ze stroną niemiecką trwały kilka dni. CZYTAJ DALEJ -> NASZFUTBOL.PL. 

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Mundialowy GIGA Sport pełen mistrzowskich prezentów. Wygraj telefon i koszulkę mistrzów świata [VIDEO]

GIGAnci Mundialu TYLKO nowym w GIGA Sporcie!!! PSG i Arsenal - najlepsi w Europie Tajemniczy transfer Raphinhi Deskorolkowe triki znów podbite https://www.youtube.com/watch?v=WnbZah9GjZQ I aż 11 GIGA plakatów: Mbappe na...