„AS”: Nowy trener Milika z Argentyny

-

- Reklama -

Hiszpański dziennik „AS” donosi, że klub Arkadiusz Milika Olimpique Marsylia negocjuje kontrakt z doświadczonym argentyńskim trenerem Jorge Sampaolim.

Francuska drużyna, w której niedawno zadebiutował Arkadiusz Milik (a w ostatnim meczu strzelił premierowego gola) zajmuje dopiero dziewiątą lokatę w Ligue 1. Wicemistrzowie Francji szukają nowego szkoleniowca, po zerwaniu współpracy z Andre Villasem-Boasem. Tymczasowo Portugalczyka zastąpił Nasser Larguet.

Hiszpańki dziennik „AS” informuje, że numerem jeden liście życzeń jest były selekcjoner reprezentacji Argentyny Jorge Sampaoli. Obecnie trenuje on w brazylijskim klubie Atletico Mineiro i jest zainteresowany podjęciem pracy w Europie, ale dopiero po zakończeniu sezonu piłkarskiego w Ameryce Płd. (czyli po 26 lutego).

- Reklama -

Olympique tymczasem już w niedzielę gra wielce prestiżowy mecz z PSG, a w tym miesiącu marsylczyków czeka jeszcze sześć spotkań ligowych. 

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto naprawdę jest numerem 1! Najnowszy GIGA SPORT już jest!!!

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was! Tym razem mamy dla Was aż trzy GIGA plakaty: Realu Madryt, FC Liverpool i Roberta Lewandowskiego!!! Do wygrania...