Adam Nawałka zarobi fortunę

-

- Reklama -

Według dziennikarza Adama Godlewskiego z serwisu „Sportowy24” Adam Nawałka jako szkoleniowiec polskiej reprezentacji zarobi 200 tysięcy złotych miesięcznie brutto.

Gdy Nawałka po raz pierwszy obejmował kadrę w 2013 roku, na jego konto wpływało 80 tysięcy złotych miesięcznie. Po dotarciu do ćwierćfinału EURO 2016 jego pensja zwiększyła się do 120 tysięcy złotych.

Paulo Sousa inkasował co miesiąc 70 tysięcy euro, czyli ponad 300 tysięcy złotych. 

- Reklama -

Według Adama Godlewskiego z serwisu „Sportowy24” Adam Nawałka będzie jednak dostawał dużo więcej, niż podczas wcześniejszej pracy z reprezentacją. Tym razem jego pensja wyniesie 200 tysięcy złotych brutto.

Kontrakt Nawałki ma obowiązywać do końca roku tzn, że obejmie marcowe baraże o mundial, Ligę Narodów, a także finały mistrzostw świata w Katarze, jeśli zdołamy się do nich zakwalifikować.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Łowcy goli, czyli TOP 5 napadziorów. Najnowszy GIGA Sport już w sprzedaży! W każdym numerze karty gwiazd EKSTRAKLASY gratis!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, Salah, Felix, czy ktoś inny? Przedstawiamy najlepszych napadziorów Europy!!! GIGA plakaty: Haalanda, Salaha, Śliwki, Zmarzlika i polskich skoczków (terminarz). A do tego...