Piłkarskie jaja w Afryce. 60 -letni wiceprezydent na boisku [VIDEO]

-

60 -letni wiceprezydent Surinamu Ronnie Brunswijk zagrał w meczu piłkarskim pomiędzy Interem Moengotapoe a Olimpią z Hondurasu. Jego zespół przegrał aż 0:6, a Brunswijk pojawił się po meczu w szatni gości z pieniędzmi i zaczął je rozdawać piłkarzom Olimpii.

Brunswijk w latach 80 i 90 XX wieku był przywódcą Jungle Commando i brał udział w wojnie domowej. 22 lata temu został oskarżony przez sąd w Holandii za handel narkotykami. Jego dane nadal figurują w Interpolu. Nie zniknęły nawet wtedy, gdy Brunswijk został wiceprezydentem Surinamu.

W meczu pomiędzy Interem a Olimpią, 60 – latek robił niewiele. Stał na środku boiska i rozkazywał kolegom z murawy. Mecz ten był rozgrywany w ramach CONCACAF League i do wyłonienia zwycięzcy potrzeba meczu rewanżowego. Brunswijk nie wybierze się do Hondurasu, ponieważ zostanie aresztowany.

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Królowe futbolu 2022. Świąteczny GIGA SPORT już w jest!!!

Wybieramy króla futbolu 2022 roku! Dajemy Wam wywiady z Neymarem, Wilfredo Leonem i Dawidem Kubackim! Plakaty Viniciusa, Haalanda, Casha, Pedriego, Leona, Liverpoolu i Lewandowskiego (cz....

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here