Zostały zaprezentowane nowe stroje PSG na sezon 2022/2023

-

- Reklama -

https://www.instagram.com/p/CfZ2ZojjiZE/

Na oficjalnym koncie instagramowym klubu z Paryża opublikowane zostało zdjęcie nowych strojów PSG. Na piersi koszulki wprowadzono nowego sponsora, linie lotnicze Quatar Airways, które zastąpiły długoletnią współprace z Fly Emirates.

- Reklama -

Drużyna PSG roku 2022 z pewnością nie może zaliczyć do udanych. Ponowna kompromitacja w rozgrywkach Ligi Mistrzów, a także brak tytułu w Pucharze Francji nie zadowoliły kibiców i samego właściciela Nassera Al-Khelaifiego. Transfery przeprowadzone w zeszłym sezonie nie dały żadnych pozytywnych efektów. Leo Messi i Sergio Ramos zaliczyli ogromny spadek formy, który mocno wpłynął na grę Paryżan. Możliwe jednak, że rok 2023 będzie zdecydowanie lepszy w ich wykonaniu. Na oficjalnym koncie instagramowym PSG dokładnie cztery dni temu zostały opublikowane zdjęcia strojów, w których będą występować gracze w nadchodzącym sezonie. Ich krój i wygląd mocno różni się w porównaniu do zeszłych lat. Szczególną uwagę przykuwa logo nowego sponsora, linii lotniczych Quatar Airways, które zastąpiły Fly Emirates. Logo klubu jak i znaczek Nike’a umiejscowione zostały na środku koszulki. Ten model zdecydowanie odbiega swoim stylem od kompletów strojów z poprzednich sezonów.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Nowa Barcelona Lewandowskiego! Najnowszy GIGA SPORT już jest!!!

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was! Do wygrania koszulka Lewandowskiego prosto z Barcelony oraz profesjonalny obóz piłkarski! Sierpniowy GIGA Sport! Musisz go mieć!!!