Zlatan Ibrahimovic zażartował. We Włoszech już go oskarżyli

-

- Reklama -

Szwed Zlatan Ibrahimović został oskarżony o homofobię po tym, jak na festiwalu w San Remo zażartował z popularnego rapera Achille’a Lauro.

Zlatan Ibrahimović, który jest gwiazdą nie tylko na boisku był jednym z gości muzycznego festiwalu w San Remo. Piłkarz AC Milan razem z trenerem Sinisą Mihajloviciem zaśpiewali utwór „Lo Vagabondo”, a Szwed pełnił też rolę prezentera.

Ibrahimovic w odpowiedzi na pytanie, jak wyobraża sobie prowadzenie gali online, odpowiedział: – Artyści w salonie, dziewczyny ze mną, a ty w kuchni, bo robisz mi kawę – zażartował piłkarz . – A Achille Lauro umieściłbym w garażu, by opiekował się samochodami. Złodzieje nic by nie ukradli, bo się go boją.

- Reklama -

Nie spodobało się to włoskiej opinii publicznej. W dzienniku „La Reppubblica” napisano np., że słowa Zlatana były „uwłaczające” i zostały wypowiedziane „w tonie przesadnie demonstrującym męskość”.

Najdalej z absurdalnymi oskarżeniami piłkarza poszedł rzecznik organizacji „Partito Gay” Fabrizio Marrazzo, który Zlatana posądza wręcz o homofobię. Ibrahimović zażartował bowiem z rapera Achille’a Lauro, którego podejrzewa się o bycie gejem i którego włoskie media nazywają „niebinarną Lady Gagą”

.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto wygra najlepszą Ligę świata? Nowy GIGA Sport już w sprzedaży. W każdym numerze mistrzowskie karty piłkarzy!!!

Wreszcie gra! Liga Mistrzów, czyli najlepsza liga świata wystartowała. Znów bez polskiej drużyny (Raków występuje w Lidze Europy, a Legia w Lidze Konferencji), ale...