Zagadkowy wpis Vitala Heynena. Czy trener żegna się z Polską?

-

- Reklama -

Vital Heynen od ponad trzech lat prowadzi reprezentację Polski w siatkówce. Belgijski trener doprowadził naszych siatkarzy do mistrzostwa świata, sięgał także po medale mistrzostw Europy oraz Ligi Narodów. 

Reprezentacja Polski miała przywieźć medal z Tokio, ale zakończyła swój udział w turnieju olimpijskim już w ćwierćfinale. W tej fazie odpadła już piąty raz z rzędu. 

Od czasu zakończenia igrzysk duże emocje budzi przyszłość Vitala Heynena. Umowa Belga z PZPS obowiązuje tylko do końca wrześniowych mistrzostw Europy.

- Reklama -

Polacy chcą szybko zrehabilitować się i zapomnieć o klęsce na igrzyskach olimpijskich w Tokiol. Miejscem przygotowań Polaków był jak zwykle COS w Spale. Po zgrupowaniu Vital Heynen udostępnił na twitterze wpis, który wygląda jak pożegnanie nie tylko ze Spałą.

– Nasz ostatni trening w Spale. Dziękuję, że przez cztery lata było to wspaniałe miejsce do trenowania, jedzenia, grillowania i spacerowania – napisał Vital Heynen. Czy Belg rozstanie się z reprezentacją Polski po mistrzostwach Europy?

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewandowski i gwiazdy nowej Barcelony! Szczegóły w najnowszym GIGA Sporcie!!!

FC Barcelona planuje już letnie transfery. Prezes Joan Laporta zdradził, że klub chce pozyskać prawego obrońcę, stopera i napastnika. Z kim będzie grał w...