Wojciech Szczęsny przyznał się do błędu

-

- Reklama -

Bramkarz reprezentacji Polski podczas EURO Wojciech Szczęsny został pierwszym golkiperem, który zdobył bramkę samobójczą w historii mistrzostw Europy. Zawodnika Juventusu Turyn krytykowali kibice i część ekspertów.

Szczęsny grał nierówno. Po fatalnym meczu ze Słowacją zaliczył bardzo dobre interwencje w spotkaniu z Hiszpanami i w dużej mierze dzięki niemu podopieczni Paulo Sousy wywalczyli punkt w Sewilli. Sam gracz Juventusu przyznał jednak podczas rozmowy w programie „Foot Truck”, że podczas meczu z Hiszpanią popełnił duży błąd.

Zdaniem Wojciecha Szczęsnego, źle zachował się przy próbie obrony rzutu karnego. Alvaro Morata, co prawda przestrzelił, ale sam Szczęsny także miał do siebie pretensje:

- Reklama -

– Możecie wierzyć lub nie, ale kompletnie spieprzyłem sprawę z tym karnym. Chciałem zasygnalizować, że idę w prawo, potem wrócić do środka i znowu pójść w prawo. Bo wiedziałem, że on mnie obserwuje. Jednak zrobiłem mój pierwszy ruch w prawo za wcześnie i wiedziałem, że jestem na straconej pozycji. Wiedziałem, że on na mnie patrzy, więc postanowiłem zostać w środku do końca, by go trochę sprowokować – przyznał Wojciech Szczęsny.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Operacja Katar. Wszystko o mistrzostwach świata w najnowszym GIGA Sporcie!

Mundialowy GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielki poster polskiej reprezentacji i GIGA terminarz turnieju, piłki adidas prosto z Kataru i najnowsza FIFA 23!!! Ranking gwiazd mundialu...