Wielkie muzyczne gwiazdy na finale Ligi Mistrzów

-

- Reklama -

Na kilka dni przed tegorocznym finałem Ligi Mistrzów UEFA, zaplanowanym na 29 maja 2021 roku w Porto, Marshmello, światowa supergwiazda muzyki elektronicznej i zdobywca licznych nagród, poinformował o kolejnych gwiazdach, które dołączą do niezwykłego spektaklu. Będą to Selena Gomez oraz Khalid, znani z wcześniejszych wspólnych przebojów, takich jak „Wolves” oraz „Silence”. Artyści pojawią się u boku Marshmello podczas niepowtarzalnego wirtualnego wydarzenia muzycznego, wyczekiwanego przez fanów na całym świecie.

Marshmello w ostatniej chwili ujawnił na Twitterze nazwiska dwójki wykonawców zaproszonych do wspólnej zabawy podczas finału. Wybór współwykonawców nawiązywał do procesu losowania drużyn do rozgrywek UEFA.

Ceremonia otwarcia finału Ligi Mistrzów UEFA, transmitowana będzie ze stadionu Estadio do Dragao w Porto w Portugalii na kilka minut przed rozpoczęciem jednego z najchętniej oglądanych wydarzeń sportowych na świecie.

- Reklama -

Finał Ligi Mistrzów już w sobotę, 29 maja 2021 roku, a zagrają w nim Manchester City z Chelsea Londyn.

Plakat Manchesteru City w najnowszym GIGA:

 

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

GIGA Sport wydanie specjalne na EURO. Naklejki gwiazd gratis w każdym egzemplarzu!!!

Robert Lewandowski, Jude Bellingham, czy Kylian Mbappe? A może znów Cristiano Ronaldo? Kto będzie gwiazdą EURO 2024? Szczena na budzie, czyli opowieść o Wojtku Szczęsnym GIGA...