Wielki transfer Lecha Poznań. Kolejny Polak w Bundeslidze

-

- Reklama -

Jakub Kamiński zostanie nowym zawodnikiem Vfl Wolfsburg. Jak podaje serwis meczyki.pl, transfer młodego skrzydłowego Lecha Poznań do ekipy „Wilków” jest już przesądzony. 

19-latek miał oferty z trzech klubów Bundesligi: Borussii Dortmund, RB Lipsk i VfL Wolfsburg, który okazał się być najbardziej zdeterminowany, aby pozyskać Polaka.

Negocjacje trwały wiele miesięcy. Lech Poznań i Vfl Wolfsburg doszły do pełnego porozumienia w sprawie transferu i w najbliższych dniach transakcja powinna zostać oficjalnie ogłoszona. Ostatecznie Kamiński zostanie do końca sezonu w Lechu. Priorytetem w Poznaniu jest bowiem mistrzostwo Polski na stulecie klubu.

- Reklama -

Jakub Kamiński, zdaniem serwisu meczyki.pl, kosztować będzie Niemców dziesięć milionów euro z bonusami. To niewiele mniej niż rekordowe transfery Jakuba Modera i Kacpra Kozłowskiego do Brighton.

W tym sezonie skrzydłowy Lecha Poznań wystąpił w 19 spotkaniach ligowych. Strzelił sześć bramek i zdobył cztery asysty.

Czy masz już noworoczny GIGA SPORT???

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

LIGA MISTRZÓW – Kto zagra w finale

Mistrzowski GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielkie postery gwiazd mundialu - Leo Messiego i Kyliana Mbappe, a także Alvareza, Gaviego, Richarlisona, Bellinghama, Kubackiego i Szczesnego,...