Wielki powrót „Pudziana”

-

- Reklama -

Mariusz Pudzianowski pod długiej przerwie spowodowanej kontuzją wraca do klatki KSW. „Pudzian” wystąpi podczas gali KSW 59, podobnie jak Antun Racić, mistrz federacji w wadze koguciej.

Po raz ostatni 44-letni były mistrz śiwta strongmanów walczył na gali KSW w listopadzie 2019 roku. Wówczas podczas KSW 51 przeprowadzonej w Zagrzebiu pokonał bośniackiego kulturystę Erika Junę. Pudzian w klatce odniósł 13 zwycięstw i 7 porażek.

Gala KSW 59 została zapowiedziana na 20 marca 2021 roku. Pudzian i Racic to dwaj pierwsi wojownicy, których nazwiska zostały ujawnione przez organizatorów. Nie znani są jeszcze ich przeciwnicy.

- Reklama -

Racić walczy na galach KSW od 2017 roku. Jest aktualnym mistrzem w wadze koguciej, wygrał wszystkie sześć pojedynków, które dotychczas stoczył. W ostatniej walce przez jednogłośną decyzję pokonał Bruno Augusto dos Santosa w czasie KSW 57.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Łowcy goli, czyli TOP 5 napadziorów. Najnowszy GIGA Sport już w sprzedaży! W każdym numerze karty gwiazd EKSTRAKLASY gratis!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, Salah, Felix, czy ktoś inny? Przedstawiamy najlepszych napadziorów Europy!!! GIGA plakaty: Haalanda, Salaha, Śliwki, Zmarzlika i polskich skoczków (terminarz). A do tego...