Wielki powrót Messiego i Iniesty do Barcelony?

-

- Reklama -

Prezes Barcelony, Joan Laporta nie wyklucza powrotu do katalońskiego zespołu dawnych gwiazd: Andresa Iniesty i Lionela Messiego.

Podczas prezentacji w Barcelonie Daniego Alvesa, który wrócił do katalońskiego klubu po pięciu latach przerwy. 38-letni Brazylijczyk wrócił na Camp Nou do Barcelony, w której grał już w latach 2008-16. Legendarny obrońca będzie pobierał najmniejszą pensję w drużynie.

Przy okazji jego powitania prezes FCB Joan Laporta oświadczył, że widziałby w Barcelonie dwóch innych piłkarzy – Andresa Iniestę i Lionela Messiego.

- Reklama -

– Nie wykluczam tego. Nie jestem w stanie odgadnąć przyszłości. Ale w życiu nigdy nic nie wiadomo. Dzisiaj jest z nami Dani Alves, jutro mogą dołączyć do niego inni zawodnicy, którzy uczynili ten klub wspaniałym. Leo i Andres to fantastycznie piłkarze, którzy nie zakończyli jeszcze kariery.

34-letni Messi grał w Barcelonie od 2002 roku przez 19 lat a obecnie jest graczem PSG.

Andreas Iniesta, który od kilku lat gra w japońskim Vissel Kobe, jest trzy lata starszy.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Łowcy goli, czyli TOP 5 napadziorów. Najnowszy GIGA Sport już w sprzedaży! W każdym numerze karty gwiazd EKSTRAKLASY gratis!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, Salah, Felix, czy ktoś inny? Przedstawiamy najlepszych napadziorów Europy!!! GIGA plakaty: Haalanda, Salaha, Śliwki, Zmarzlika i polskich skoczków (terminarz). A do tego...