Wielki klub chce selekcjonera. Sousa trafi do Turcji?

-

- Reklama -

Zdanem turecki mediów selekcjoner polskiej reprezentacji Paulo Sousa po mistrzostwach Europe może opuścić reprezentację Polski i zostanie trenerem jednego z najsłynniejszych tureckich klubów – Fenerbahce Sambuł.

„Ustalono, że jeśli strony dojdą do porozumienia, to Paulo Sousa, 50-letni szkoleniowiec, może po mistrzostwach Europy stanąć na czele żółto-granatowej drużyny, czyli Fenerbahce” – donosi portal sporsun.com.

Paulo Sousa w styczniu tego roku niespodziewanie zastąpił Jerzego Brzęczka. Polacy pod wodzą Portugalczyka rozegrali cztery mecze. W eliminacjach do mundialu 2020 zremisowali 3:3 z Węgrami, wygrali z Andorą (3:0) i przegrali Anglią (1:2). We wtorek biało-czerwoni zremisowali 1:1 w sparingu z Rosją. Za kilka dni zmierzą się z Islandią w ostatnim nsparingu przed Euro 2021, które rozpocznie się 11 czerwca.

- Reklama -

Fenerbahce Stambul to trzeci klub tureckiej Superligi i czekają go kwalifikacje do Ligi Europy. W drużynie „Żółtych kanarków” występują m.in. Luiz Gustavo, Mesut Oezil, Papiss Demba Cissé i Diego Perotti. Fenerbace 15 razy zdobywał mistrzostwo Turcji.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Operacja Katar. Wszystko o mistrzostwach świata w najnowszym GIGA Sporcie!

Mundialowy GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielki poster polskiej reprezentacji i GIGA terminarz turnieju, piłki adidas prosto z Kataru i najnowsza FIFA 23!!! Ranking gwiazd mundialu...