Wielka jatka podczas bokserskiej gali. Pobili się kibice [VIDEO]

-

- Reklama -

Gigantyczną awanturą zakończyła się gala bokserska w Magdeburgu. Poza ringiem pobili się kibice, którzy rzucali też krzesłami w ochronę.

Były mistrz Europy 21-letni Agit Kabayel (21-0, 13 KO) pokonał na ringu  w Magdeburgu jednogłośnie na punkty pretendenta do pasa WBC Kevina Johnsona (35-18-1, 19 KO).

Gdy Kabayel był jeszcze w ringu i udzielał wywiadu, na trybunach rozpętała się gigantyczna awantura. Około 50 osób starło się z ochroną, a powodem tego starcia był incydent, w którym ucierpiał kibic poruszający się na wózku inwalidzkim.

- Reklama -

– Mieliśmy na trybunach tysiąc widzów, z czego 980 było wspaniałymi gośćmi. Z powodu kilkudziesięciu idiotów mamy teraz tę dyskusję. To po prostu smutne – powiedział Uli Steinforth, promotor grupy bokserskiej SES, która organizowała galę w Niemczech.

Podczas starć rannych zostało kilku ochroniarzy, a policja sprawdza monitoring, by zidentyfikować sprawców awantury.

– Cała ta bijatyka na trybunach trochę popsuła mi radość ze zwycięstwa – przyznał Kabayel, który nadal jest niepokonany na zawodowych ringach.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto naprawdę jest numerem 1! Najnowszy GIGA SPORT już jest!!!

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was! Tym razem mamy dla Was aż trzy GIGA plakaty: Realu Madryt, FC Liverpool i Roberta Lewandowskiego!!! Do wygrania...