W Paryżu zagra aż trzech Messich

-

- Reklama -

Leo Messi na początku sierpnia podpisał dwuletnią umowę z opcją przedłużenia o rok z Paris St. Germain. W nowym zespole Argentyńczyk zadebiutował w ostatnią niedzielę w meczu ze Stade Reims. Teraz na debiut w łodzieżowych zespołach PSG czekają dwaj synowe Leo Messiego.

Przeprowadzając się do Paryża i podpisując kontrakt z PSG, Leo Messi zadbał także o swoje dzieci. Francuski dziennik „L’Equipe” donosi, że Argentyńczyk zapisał dwóch najstarszych synów do drużyn młodzieżowych paryskiego klubu. 

Leo Messi pojawił się osobiście w ośrodku treningowym Camp des Loges, aby zarejestrować dwójkę starszych synów w drużynach młodzieżowych PSG.  Messi zrobił tuż przed wylotem do Argentyny na zgrupowanie reprezentacji.

- Reklama -

Mateo Messi, urodzony w 2015 roku, będzie trenował w drużynie do lat 7 wicemistrzów Francji, natomiast Thiago Messi, urodzony trzy lata wcześniej, ma zagrać w zespole U-10 lub U-9. 

Na razie bez piłkarskich treningów pozostaje najmłodszy syn Messiego – trzyletni Ciro. Ale to pewnie tylko kwestia czasu…

Wszystko o Leo Messim (także GIGA plakat) w najnowszym GIGA SPORCIE!

 

- Reklama -

 

Messi z synami i żoną

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...