Vukovic zadowolony po kolejnym zwycięstwie Legii

-

- Reklama -

Legia Warszawa wygrała 4:0 z GKS-em Bełchatów w meczu kontrolnym, który został rozegrany w Legia Training Center. Gole dla gospodarzy strzelili Ernest Muci, Szymon Włodarczyk, Igor Strzałek i Kacper Skwierczyński.

Trener Legii Aleksandar Vukovic jest zadowolony z wyniku oraz braku kontuzji:

– Jesteśmy po rozpoczęciu ligi, ale na dobrą sprawę dla części zespołu są to ciągłe przygotowania do tego, co tak naprawdę się dopiero zaczyna. Ten mecz był dla tych zawodników i myślę, że wykorzystali go solidnie. Jednostka treningowa w postaci meczu to najlepszy możliwy trening. Dzięki temu łatwiej można sobie poradzić z nadchodzącą szansą w lidze. Najbardziej jestem zadowolony z tego, że mecz udało się planowo rozegrać, bez kontuzji. Wszyscy zawodnicy schodzą z boiska po dobrze wykonanej pracy, zdrowi. Jedni zaprezentowali się lepiej, drudzy nieco gorzej, na tym to polega – powiedział po meczu z GKS-em Vuko.

- Reklama -

Szkoleniowiec Legii ocenił także najnowszy transfer mistrzów Polski:

– Ramil Mustafaev to chłopak, z którym dopiero bliżej się poznajemy. To melodia przyszłości. Jest przed nim dużo pracy i tak do tego podchodzimy, bez narzucania wielkich oczekiwań. Na tę chwilę jest tutaj po to, aby się zaaklimatyzować, zobaczyć jak to funkcjonuje. Jeśli chodzi o nowych zawodników, to zawsze jest takie podejście, aby na początku mieli swobodę i pokazali, co potrafią. Aby zaprezentowali swoje naturalne nawyki, pokazali swój profil i sposób gry, który im pasuje. Następnie przyjdzie czas na wdrażanie ich do systemu, którym my chcemy grać – zakończył trener Legii.

Legia Warszawa – GKS Bełchatów 4:0 (2:0)

Gole: Muci (14′), Włodarczyk (45′), Strzałek (63′), Skwierczyński (90′)

- Reklama -

Żółte kartki: Ciepiela (86′)

Skład Legii Warszawa: Miszta (Tobiasz 46′) – Kharatin, Nawrocki (Noiszewski 46′), Grudziński, Wszołek (Mustafaev 46′), Ciepiela, Celhaka (Pierzak 55′), Mladenović (Kwiatkowski 46′) – Kastrati (Skwierczyński 72′), Włodarczyk (Kamiński 72′), Muci (Strzałek 46′)

Łapcie koszulkę Lewego!!! Szczegóły w GIGA Sporcie.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

GIGA Sport wydanie specjalne na EURO. Naklejki gwiazd gratis w każdym egzemplarzu!!!

Robert Lewandowski, Jude Bellingham, czy Kylian Mbappe? A może znów Cristiano Ronaldo? Kto będzie gwiazdą EURO 2024? Szczena na budzie, czyli opowieść o Wojtku Szczęsnym GIGA...