UNDER ARMOUR I ACADEMIA GORILA ŁĄCZĄ SIŁY

-

- Reklama -

Światowa marka rozpoczyna współpracę z czołowym polskim klubem sportów walki.

Do zwycięstwa nie ma drogi na skróty, ale na tej ścieżce warto mieć odpowiednich towarzyszy. Dlatego 1 stycznia 2021 roku globalna amerykańska marka Under Armour nawiązała ścisłą współpracę partnerską z największym stołecznym klubem sportów walki Academia Gorila.

Academia Gorila powstała w 2012 r. jako mały klub założony przez dwóch pasjonatów. Było to z definicji nowatorskie miejsce, w którym sporty walki mógł trenować każdy, niezależnie od płci, wieku czy narodowości. Za sprawą pasji i zaangażowania zarówno założycieli, jak i dołączających do zespołu wybitnych trenerów, miejsce szybko zyskało miano kultowego na mapie Warszawy. Nowatorskie podejście do tworzenia zaangażowanej społeczności wokół klubu, przyczyniło się spopularyzowania idei trenowania sportów walki, jako alternatywy do siłowni, nie tylko w Warszawie, ale również w całej Polsce.

- Reklama -

W krótkim czasie na zajęciach w Academii Gorila pojawiali się wszyscy: od studentów przez biznesmenów i aktorów, po zawodowych i utytułowanych sportowców. Do dziś w całym kraju zostało otwartych 17 nowych filii, a siedziba główna w centrum Warszawy rozrosła się do 1200 m2. Trenerzy klubu to krajowi i międzynarodowi mistrzowie w swoich dyscyplinach, a grafik zajęć obejmuje ponad 100 treningów w tygodniu do wyboru, dla osób na wszystkich poziomach zaawansowania, a nawet zajęcia dla dzieci.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewandowski i gwiazdy nowej Barcelony! Szczegóły w najnowszym GIGA Sporcie!!!

FC Barcelona planuje już letnie transfery. Prezes Joan Laporta zdradził, że klub chce pozyskać prawego obrońcę, stopera i napastnika. Z kim będzie grał w...