Udana operacja Jakuba Modera [FOTO]

-

- Reklama -

Reprezentant Polski Jakub Moder w środę przeszedł operację rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego. Piłkarz Brighton & Hove Albion F.C. już niedługo rozpocznie rehabilitację.

Jakub Moder upadł na murawę podczas meczu ligowego pod koniec marca i musiał opuścić boisko na noszach. Po dokładnych badaniach stwierdzono, że Jakub Moder zerwał więzadła krzyżowe przednie (ACL) i niezbędna okaże się ich rekonstrukcja i kilkumiesięczna przerwa.

W środę w Anglii Jakub Moder przeszedł operację rekonstrukcji więzadła w kolanie. Jak donosi Tomasz Włodarczyk, reprezentanta Polski operował Andy Williams, który zajmował się także m.in. Virgil van Dijk. Wieczorem Jakub Moder na swój profil na Instagramie dodał zdjęcie już po operacji i napisał:

- Reklama -

„Operacja udana. Zbieram siły i wracam do pracy”


Czy Jakub Moder zdąży z powrotem na boisko przed mistrzostwami świata w Katarze?

Zazwyczaj rehabilitacja po tego typu kontuzjach przebiega nawet do 9 miesięcy a minimum przerwy w grze to pół roku. Trzymamy kciuki!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Kuba Moder (@kubamoder)

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Operacja Katar. Wszystko o mistrzostwach świata w najnowszym GIGA Sporcie!

Mundialowy GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielki poster polskiej reprezentacji i GIGA terminarz turnieju, piłki adidas prosto z Kataru i najnowsza FIFA 23!!! Ranking gwiazd mundialu...