Tymoteusz Puchacz dostał kosza od pięknej aktorki

-

- Reklama -

Aktorka Julia Wieniawa od dłuższego czasu jest obiektem zainteresowania znanego piłkarza reprezentacji Polski Tymoteusza Puchacza.

Tymoteusz Puchacz zadeklarował w rozmowie z “Kanałem Sportowym”, że chciałby poznać Julię Wieniawę.

Julia Wieniawa i Tymoteusz Puchacz są w tym samym wieku, jednak rocznikowo sportowiec jest młodszy od gwiazdy show-biznesu. Urodził się bowiem 23 stycznia 1999 roku. Wieniawa z kolei 23 grudnia 1998 roku.

- Reklama -

Julia Wieniawa jest teraz w związku z 28-letnim Nikodemem Rozbickim. O jej względy od dłuższego czasu stara się piłkarz reprezentacji Tymoteusz Puchacz, który publicznie opowiadał o swoim zauroczeniu gwiazdą polskiego kina.

– Jestem wielkim fanem, śledzę ją w mediach, muzycznie, aktorsko. Także z tego miejsca pozdrawiam Julię Wieniawę. Też chciałbym wiedzieć, co u niej słychać, może się kiedyś dowiem, żywię taką szczerą nadzieję – zdradził piłkarz Unionu Berlin w programie „Hejt Park”.

Z kolei podczas popularnego programu piłkarsko-rozrywkowego “Turbokozak” po zdobyciu jednej z bramek piłkarz wykrzyczał do kamery, że “to dla Julki”. Miał na myśli właśnie celebrytkę.

Puchacz oglądał także wszystkie odcinki „Tańca z gwiazdami” z udziałem Wieniawy.

- Reklama -

– Widziałem ten finał w powtórkach, bo akurat oglądałem mecz, tak że nie mogłem oglądać finału na żywo. No co mogę powiedzieć? Niestety, tutaj widzowie ewidentnie się nie popisali. Mam nadzieję, że kiedyś może jeszcze wystąpi i zdobędzie kryształową kulę. Może ze mną – rozmarzył się Tymoteusz Puchacz.

Później piłkarz reprezentacji komentował i komplementował niemal każde dodane przez nią zdjęcie w sieci. Julia Wieniawa pozostawała jednak obojętna na jego zaloty. Aż wreszcie stanowczo odniosła się do tych zalotów:

– Dajcie już z tym spokój… Ile można?! – oświadczyła aktorka na instagramie.

Po tym, jak Puchacz dostał od Wieniawy kosza, koledzy  z reprezentacji mają z niego niezły ubaw. Ale nie tylko oni. Dziennikarz TVP Mateusz Borek napisał:

„Tymek Puchacz czeka na powołanie do reprezentacji jak na Julię Wieniawę”

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...