Turbo Grosik nie gra. Gdzie zobaczymy Polaka?

-

- Reklama -

Pół Polski zastanawia się gdzie trafi Kamil Grosicki. Legia, Turcja, czy może jeszcze gdzieś indziej? Cały wywiad z najlepszym polskim skrzydłowym znajdziecie w lutowym GIGA Sporcie. Już w kioskach. Zapraszamy!

GIGA Sport: W reprezentacji zatrzymałeś się najpierw na dwunastu golach i na trzynaste trafienie musiałeś czekać ponad rok. Jak już trafiłeś z Izraelem to znów sześć spotkań posuchy i cztery gole w dwóch kolejnych meczach. Czy to była klątwa pechowej trzynastki?

Grosik: Może nie myślałem o tym, jako o klątwie, ale zastanawiało mnie to i wyczekiwałem następnej bramki. Zazwyczaj dochodzę do sytuacji, w kolejnych meczach brakowało mi szczęścia i precyzji. A potem przychodzi mecz, gdy wszystko co uderzasz to wpada do bramki.

- Reklama -

GIGA Sport: Czujesz też, że wzrosła konkurencja pośród skrzydłowych w kadrze? Pojawili się młodzi, wszedł Sebastian Szymański, Kamil Jóźwiak, Damian Kądzior…

Więcej w GIGA Sporcie. Już w kioskach!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Łowcy goli, czyli TOP 5 napadziorów. Najnowszy GIGA Sport już w sprzedaży! W każdym numerze karty gwiazd EKSTRAKLASY gratis!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, Salah, Felix, czy ktoś inny? Przedstawiamy najlepszych napadziorów Europy!!! GIGA plakaty: Haalanda, Salaha, Śliwki, Zmarzlika i polskich skoczków (terminarz). A do tego...