Tragedia w rodzinie Tysona Fury’ego

-

- Reklama -

Tyson Fury poinformował dzisiaj o tragicznej śmierci swojego kuzyna, Rico Burtona, który został dźgnięty nożem w jednym z nocnych klubów. Burton był amatorskim bokserem, który cieszył się opinią bardzo zdolnego zawodnika.

Kuzyn Tysona Fury`ego został zasztyletowany przed jednym z nocnych lokali. Burton znajdował się przed wejśćiem jednego z lokali w Altrincham i nad ranem został przez napastnika dźgnięty w szyję. Jak poinformował dziennik „Daily Mail”, 31-latek został przewieziony do szpitala, gdzie zmarł. Napastnika aresztowała policja.

Informację tę potwierdził mistrz świata wagi ciężkiej, który zaapelował również do brytyjskich władz:

- Reklama -

– Mój kuzyn został zamordowany ostatniej nocy, dźgnięty nożem w szyję. To staje się już nie do zniesienia z tymi idiotami noszącymi noże. To trzeba powstrzymać jak najszybciej. Rząd Wielkiej Brytanii musi wprowadzić wyższe wyroki za przestępstwa dokonane przez nożowników – napisał Fury. 

Wakacyjny GIGA Sport! Wygraj koszulkę Roberta Lewandowskiego!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewy kontra Haaland. Kto jest lepszy? Pojedynek snajperów w najnowszym GIGA Sporcie!

Październikowy GIGA Sport już w sprzedaży. Wielkie postery polskiej reprezentacji i Barcelony, piłka Lewego prosto z Hiszpanii oraz oryginalna koszulka najlepszego snajpera Europy!!! Ranking Ligi Mistrzów,...