Szybka Maryna usidlona w Polsce

-

- Reklama -

Najlepsza polska narciarka Maryna Gąsienica-Daniel nie wystartuje w zaplanowanych na jutro zawodach w slalomie gigancie w Lienz – poinformował Polski Związek Narciarski.

Najlepsza polska narciarka alpejska otrzymała pozytywny wynik testu na COVID-19. Z podobnego powodu w Austrii nie wystartuje Liderka klasyfikacji generalnej alpejskiego Pucharu Świata Mikaela Shiffrin.

„Nasza alpejka otrzymała pozytywny wynik testu na Covid-19 i będzie odbywała w Polsce izolację. Maryna przechodzi chorobę bezobjawowo” – napisano w komunikacie.

- Reklama -

Najlepsza polska zawodniczka w klasyfikacji Pucharu Świata w slalomie gigancie zajmuje obecnie 7. miejsce, ex aequo ze Szwajcarką Larą Gut-Behrami.

Polka szanse na poprawienie pozycji w Pucharze Świata będzie miała najprawdopodobniej dopiero w słoweńskim Mariborze, gdzie 8 stycznia zaplanowane są kolejne zawody w slalomie gigancie.

 

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...