SZOK!!! Piłkarski gwiazdor ujawnia swoje zarobki

-

- Reklama -

Gwiazdor Barcelony Gerard Pique zdecydował się poinformować, na jaką kwotę dostał ostatni przelew, który otrzymał od klubu. To odpowiedź wychowanka Barcy na rewelacje katalońskich mediów.

Jeden z dziennikarzy w programie „Onze” w katalońskiej telewizji TV3 podał, że przed obniżką i odroczeniem wypłaty najlepiej opłacanym piłkarzem Barcelony był Gerard Pique. Zdaniem dziennikarza kontrakt stopera Barcelony wynosi nadal 28 mln euro brutto i jest najwyższy w pogrążonym w kryzysie finansowym klubie. Sergio Busquets zarabia 23 mln euro brutto, Jordi Alba i Samuel Umtiti – po 20 mln euro brutto, a Philippe Coutinho – 16 mln euro brutto.

Piłkarz w odpowiedzi na te informacje na twitterze ujawnił, że klub w grudniu przelał na jego konto dokładnie 2,328 mln euro. To dokładnie połowa jego zarobków za ten rok ponieważ zawodnicy Barcelony otrzymują wypłaty w dwóch transzach.

- Reklama -

– To połowa mojej pensji, którą otrzymałem 30 grudnia – napisał Pique.

Barcelona z kolei potwierdziła, że wszyscy piłkarze zgodzili się na obniżkę swoich zarobków, podobnie jak Pique.

Masz już noworoczny GIGA Sport???

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

LIGA MISTRZÓW – Kto zagra w finale

Mistrzowski GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielkie postery gwiazd mundialu - Leo Messiego i Kyliana Mbappe, a także Alvareza, Gaviego, Richarlisona, Bellinghama, Kubackiego i Szczesnego,...